CREATE ACCOUNT

ПРО НАС

ТОВ «Будтеплоізол» - це торговий дім виробника ТОВ «ВЕРДАНІ», який створено для максимального представлення унікального за своїми технічними характеристиками та експлуатаційними властивостями матеріалу – хімічнозшитого пінополіетилену (ППЕ).

Товари та ціни представлені торговим домом Будтеплоізол гарантовано є кращим, що пропонується від виробника на ринку України.

Наша компанія це потужна компанія яка поєднує в собі експертів-аналітиків у будівництві та інженерів і практиків будівництва які за рахунок власної ініціативи та спираючись на освіту та досвід, впроваджують  у будівельну галузь надсучасний універсальний матеріал і надсучасні відповідні технологічні рішення.

Експерти аналізують державні будівельні норми, що регламентують теплозабезпечення, в цілому нормативну базу держави щодо тепломодернізації та політики енергозбереження, а інженери напрацьовують технічні та технологічні рішення, які б відповідали усім вимогам та передовим стандартам якості.

Після низки випробувань в лабораторних умовах, у продаж поступає продукція по суті унікальна за своїми характеристиками. Як результат ми маємо великий оборот обсягів виробництва, низку контрактів із передовими будівельним корпораціями та дистрибьютерськими організаціями України.

Ви будете здивовані дізнатись, що наша продукція використовується не лише у капітальному будівництві, але й у повсякденному житті багатьох сімей

Уся продукція пройшла випробування та сертифікована відповідними організаціями державного контролю за якістю та безпекою товарів.

Відповідально заявляємо, вся продукція є абсолютно не токсичною та не може спричинити алергічну реакцію у дорослих чи дітей. Жодного негативного впливу на здоров’я Вашої родини не має. Це перевірено.

Натомість легкий та гнучкий ковбик так зручно транспортується, що ви з легкістю можете самостійно стелити його у кімнаті квартири, будинку, чи дитячого садочку. Такий коврик захистить дитину він синців та подряпин і пилу, він також гарантовано нейтралізує ризики впливу холодної підлоги на самопочуття дитини. Таку ж захисну функцію виконують наші так звані сидушки.  Ідеально підходить для захисту від холоду на дитячих майданчиках, гойдалках, тощо. Адже матеріал з якого виготовляються наші дитячі коврики та сидушки, це той самий матеріал з якого виготовляють загальновідомі туристичні походні каримати, що стеляться під палатки чи спальні мішки для захисту від холодного ґрунту.

До речі за каремати. Якщо Ви ще не в курсі, є така універсальна штукенція, яка дозволяє забезпечити належний рівень комфорту коли відпочиваєш на природі. Все просто, стели каремат на землю і будь певен, що це значний бар’єр проникнення холоду. Це дуже зручна штука на пікніках. Коли з друзями, компанією, на природі, розстелити кілька карематів на травичці і наверх ще кинути ковдри і матимете майже п’ятизірковий відпочинок.

Також це робочий варіант і для походів. Тож каремати так і називають «туристичний коврик».

Каремати з спіненого пінополіетилену ідеальний варіант, якщо Ви полюбляєте подібного роду заходи. Вони вигідно відрізняються від надувних своєю абсолютною нечутливістю до порізів та проколів. Завдяки чому такі каремати можна використовувати практично на будь-якій поверхні, включаючи гостре каміння.

Що й казати, сам факт, що нашу продукцію широко застосовують для потреб спорту, дитячого виховання, військового побутового та польового забезпечення вже говорить сам за себе.

Крім іншого, до речі, цікаво можливо буде дізнатись, що саме з нашого хімічно зшитого пінополіетилену виготовляються капці для потреб готелів. Так що, користуючись послугами готелів, зверніть увагу, що новісеньки капці у Вашому номері, ймовірніше за все виготовлені саме із нашого полотна.

Звертаємо увагу, що хімічнозшитий спінений пінополіетилен часто плутають з незшитим, а деякі недобросовісні комерсанти зумисно видають перший за другий, тим самим вводячи покупців в оману.

В чому ж різниця, давайте розберемось.

І так, в цілому, спінений пінополіетилен – це тепло- шумо- і вологоізолятори, який виникає в результаті поєднання пінополіетилену і повітря, яке в кінцевому підсумку, при застосуванні дає економію тепла в 70%, якщо говорити про будівництво, хоча цим його область, як  ми вже говорили, застосування далеко не обмежується.

Саме цей матеріал успішно поєднує в собі невисоку вартість і високу ефективність. При цьому без шкоди для здоров'я і життя людини. Ці ж характеристики розширили сферу застосування спіненого пінополіетилену від будівництва, машинобудування, медицини, взуттєвої і шкіргалантерейної промисловості до упаковки.

За способом виробництва спінений пінополіетилен поділяють на «зшитий» і «незшитий». Головна відмінність між отриманими матеріалами полягає в тому, що при виробництві «незшитого» пінопінополіетилену його молекулярна структура  не змінюється. В той же час, виробництво «зшитого» піно поліетилену власне направлене на зшивання його молекулярної структури, що дає пружність та значно підвищує усі характеристики такого матеріалу. При цьому обидва матеріали називаються спіненими.

     Зшитий та не зшитий пінополіетилен.

 

 

 

 

 

 

 

Зшиті пінополіетилени мають дрібнішу структуру осередків і здатні відновлюватися після навантажень.

Кожен з отриманих видів матеріалу має низку відмінних рис.

Технології виробництва «зшитого» пінополіетилену більш складні, і такий матеріал має цілу низку переваг перед «незшитим»:

  • Практично на 30% він має більш щільну структуру, що ставить його в набагато більш вигідне становище в питаннях звукоізоляції;
  • За рахунок підвищеної міцності і більш високою, ніж у НПЕ стійкості до ультрафіолетового випромінювання він має довший термін служби;
  • Його теплопровідність на 20% нижче, ніж у НСЕ;
  • Більш висока мікробіологічна стійкість матеріалу;
  • Стійкість до температурних і механічних впливів;
  • Несприйнятливість до органічних розчинників;
  • Стійкість до вібраційному впливу;
  • Висока міцність при деформації.

 

Із-за низької ціни незшитого спіненого поліетилену призводить до великої спокуси продавців завищувати його характеристики, видаючи його за повноцінний звукоізоляційний матеріал для застосування у будівництві.

Застерігамо вас, шановні покупці, бути дуже уважними та не піддаватись на оману дешевизни, адже і саме полотно не зшитиго поліетилену і всі вироби з нього, значно поступаються якісними характеристиками зовні дуже схожому зшитому поліетилену. Більш того, у сфері будівництва, для потреб тепло-, шумо-, пароізоляції, може застосовуватись лише саме зшитий поліетилен.

Запрошуємо Вас переглянути номенклатуру товарів та каталоги  і, за потреби, обрати собі необхідну продукцію.

Спосіб купівлі дуже простий. Оберіть необхідний товар. Натискайте  «в корзину», а далі оберіть спосіб зв’язку: надайте свій мобільний номер або електронну пошту, підтвердіть замовлення і з Вами зв’яжеться наш менеджер.

TOP