CREATE ACCOUNT

АГЛОМЕРАТ

Звукоізоляційне компенсаційне покриття  АГЛОМЕРАТ являє собою готову до застосування гранульовану суміш еластичного вібро-ізолюючого матеріалу, яка після нанесення на поверхню перекриття виконує функцію звукоізолюючою прокладкою під вирівнювання стяжки в конструкції плаваючих підлог.  Покриття АГЛОМЕРАТ спеціально розроблено для пристрою плаваючих підлог на об'єктах великої площі для перекриттів з нерівною поверхнею. Покриття товщиною  10-30 мм наноситься ручним або механічним способом безпосередньо на перекриття і дозволяє зберегти стабільність акустичних характеристик вібро-ізолюючої статі, не дивлячись на такі фактори, як наявність будівельного сміття, виступів, задирок арматури, а також раковин на поверхні перекриття.

Покриття складається з зшитого пінополіетиленового грануляту, обробленого за спеціальною технологією, перебивання полотна на спеціалізованій машині. Допустима нерівність поверхні перекриття до 15 мм.Простота і висока швидкість нанесення - повна полімеризація через 24 години;

Усадка не більше 3% під навантаженням 5 МПа.

Готова до застосування суміш АГЛОМЕРАТ розфасована в поліетиленові мішки об'ємом 0,08 м3.

Вага п / е упаковки - близько 6 кг. Вага коробки (в коробці 2 упак.) - близько 12 кг.

Розмір коробки 1300 × 350 × 450 мм.При товщині шару 20 мм витрата матеріалу становить одна упаковка на 4 кв.м поверхні.

Грунтувальна маса для обробки вертикальних поверхонь АГЛОМЕРАТ-ГРУНТ поставляється в пластмасових відрах масою 3 кг, 8 кг і 15 кг.

Акустичний сертифікат (відповідності)

Перед інсталяцією покриття стандартної товщини 20 мм з поверхні перекриття повинен бути прибраний будівельне сміття з розміром фракції більше 10 мм. Покриття АГЛОМЕРАТ наноситься на перекриття ручним або механічним способом. Покриття АГЛОМЕРАТ заводиться на всі прилеглі стіни і колони на висоту трохи більшу, ніж рівень стяжки, що вирівнює для запобігання утворення звукових містків при її пристрої.

Поверхні стін і колон для збільшення адгезії перед обробкою покриттям попередньо ґрунтуються складом АГЛОМЕРАТ-ГРУНТ. Вирівнює стяжка товщиною не менше 50 мм укладається безпосередньо на покриття АГЛОМЕРАТ, і в обов'язковому порядку повинна бути армована металевими конструкціями для додання їй підвищеної механічної міцності.

TOP